Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.03.2017 08:23
Mass Effect: Andromeda. Zaliczanie Misji w multiplayerze zapewnia profity w singlu
771V

Mass Effect: Andromeda. Zaliczanie Misji w multiplayerze zapewnia profity w singlu

Napływają do nas kolejne gameplayowe szczegóły dotyczące Mass Effect Andromeda. Tym razem możemy przyjrzeć się "Misjom" w grze.

W Mass Effect: Andromeda znajduje się nowa opcja zwana "Misjami", z której można cieszyć się w multiplayerze. Wypełnianie Misji zapewnia liczne bonusy i przedmioty z "Loot Boxów".  Nagrody za ich zaliczanie wykorzystamy zarówno w multiplayerze i w kampanii singleplayer. Chodzi tu o proste zadania, takie jak np. zlokalizowanie nowych zasobów na mapie, "eliminację handlarzy nielegalną bronią", albo zdobycie "technologicznego prototypu". Autorzy będą codziennie dodawać nowe Misje, a gracze będą mieć tylko kilka godzin na ich wypełnienie.

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

Co ciekawe - na Misje w Mass Effect: Andromeda można też wysyłać zespoły złożone z NPC-ów w trybie singleplayer. Gra automatycznie oblicza wtedy szanse na powodzenie w danym zadaniu.

Dowiedzieliśmy się również, że w opcjach można zmienić poziom trudności, zmienić dowolnie schemat sterowania a także zdecydować samemu, które czynności wymagają przytrzymania przycisku, a które działają w trybie "przełącznika" (dotyczy to celowania, sprintu i trybu zwiększenia mocy).

W galerii znajdziecie pierwszy screenshot przedstawiający menu Misji w Mass Effect: Andromeda.

Tagi: