Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 04.03.2017 12:46
Project Scorpio. Microsoft pokaże swoją nową konsolę jeszcze przed E3
3192V

Project Scorpio. Microsoft pokaże swoją nową konsolę jeszcze przed E3

Nie wiem jak Wy, ale ja z zapartym tchem czekam na moment, w którym ekipa z Redmond zedrze płachtę z enigmatycznego projektu Scorpio i w końcu ukaże światu swoją nową zabawkę. Na całe szczęście oddychać będę mógł zacząć jeszcze przed tegorocznym E3.

Redakcji IGN udało się ostatnio zaprosić samego Phila Spencera, szefa oddziału Xbox, na małą pogadankę w ramach poświęconego amerykańskiej konsoli podcastu Unlocked. Z rozmowy wyszło m.in., że najpotężniejszą konsolę na rynku ujrzymy jeszcze przed zbliżającymi się wielkimi krokami targami w Los Angeles. Microsoft nie wie jeszcze kiedy i gdzie to nastąpi, ale stosowny event poświęcony będzie wyłącznie Project Scorpio i 6 teraflopom mocy, które napędzać mają gry w natywnej rozdzielczości 4K. I nie tylko, bowiem to od twórców zależeć ma, jak wykorzystają dodatkowe konie pod maską.

Xbox Game Pass. Nowa usługa Microsoftu daje nieograniczony dostęp do ponad 100 gier!

To nie koniec dobrych wieści. Spencer odniósł się także do tegorocznego E3, stwierdzając iż Xboks nie będzie miał się czego wstydzić. Nowe zapowiedzi, wypalający gałki oczne zwiastun Forza Motorsport 7 na Project Scorpio? Najpewniej tak.

Tagi: