Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 19:55
Dzieciaki grające na Nintendo Switch
1284V

Nintendo Switch. Nowe reklamy i poradnik do screenshotów

Gracze z całego świata dorwali już Nintendo Switch, ale Nintendo nie zwalnia. Firma prezentuje kolejne materiały, które mają skłonić niezdecydowanych do konsoli. Urządzenie jest prezentowane przez dwie reklamy oraz poradnik.

Nintendo Switch jest dostępny od dzisiaj na całym świecie. Gracze mogą bez problemu nabyć urządzenie, które w Polsce zostało wycenione na około 1419-1500 zł. Jedną z najważniejszych produkcji dostępnych na start jest The Legend of Zelda: Breath of the Wild – tytuł zbiera fantastyczne oceny i może pochwalić się średnią na poziomie 98%.

Jak nie robić unboksingów. Pierwsze wrażenia z Nintendo Switch

Nintendo w świetny sposób promuje swoje urządzenie, które nie tylko ma zadowolić wymagających fanów, ale również rodziny. Kolejne reklamy skupiają się na świetnej zabawie sympatyków elektronicznej rozgrywki, którzy mają w domach kilka pokoleń graczy.

Takich przyjemności na pewno nie brakuje również w polskich domach. W mediach społecznościowych od samego rana oglądam tłumy Polaków, którzy przekonali się do Nintendo Switch.

Na trzecim filmie zobaczycie krótki poradnik wykonywania screenshotów – grafiki można bez problemu wrzucić na Twitter oraz Facebooka, a dodatkowo zainteresowani dodadzą specjalne podpisy, które można dostosować.

Materiały: Nintendo Switch reklamy i poradnik

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft Nintendo Nintendo Switch PlayStation Sony Xbox