Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 14:05
Son Gokū z Dragon Ball: Xenoverse 2
1527V

Dragon Ball: Xenoverse 2 za darmo na Xbox One. Weekendowa promocja

Microsoft ogłosił kolejną promocje na Xbox Live. Gracze mogą zupełnie za darmo pobrać Dragon Ball: Xenoverse 2, a gra jednocześnie trafiła do specjalnej oferty. Propozycja powinna zainteresować fanów uniwersum.

Dragon Ball: Xenoverse 2 to najnowsza produkcja studia Dimps. Tytuł trafił na rynek pod koniec października 2016 roku i zebrał oceny na poziomie 73%. Wielu dziennikarzy oraz graczy narzekało na długie ekrany wczytywania, czy też problemy z serwerami.

Dragon Ball: Xenoverse 2 w Encyklopedii PPE.pl

Jeśli jednak macie ochotę na dynamiczne pojedynki ze znanymi bohaterami w rolach głównych, to powinniście się zainteresować tą propozycją. Microsoft zdecydował się rozdać Dragon Ball: Xenoverse 2 na weekend wszystkim posiadaczom Xboksów One.

Wystarczy wejść na Xbox Live, pobrać pozycję i możecie przez najbliższe 2 dni cieszyć się tytułem totalnie za darmo. Gdy gra przypadnie Wam do gustu, to kupicie ją nabyć za 174 zł lub w Deluxe Edition za 270 zł – jest to specjalna promocja. 

Start darmowego weekendy został zaplanowany na 18:00, a wielkie zakończenie odbędzie się w niedzielę o 20:00, więc jeśli nie macie większych planów na najbliższe godziny, to możecie sprawdzić tytuł. Gra zajmuje 13,79GB.

Materiał: Dragon Ball XENOVERSE 2 - Anime Expo Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: dimps Dragon Ball: Xenoverse 2 microsoft xbox one za darmo