Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.03.2017 09:03
Sleeping Dogs w kinach. W roli głównej Donnie Yen
2424V

Sleeping Dogs w kinach. W roli głównej Donnie Yen

Autorzy Sleeping Dogs niestety zwinęli w październiku 2016 r. interes z prostego powodu: ich gry nie sprzedawały się w odpowiednio wysokich nakładach. Jak się okazuje takie stan rzeczy nie przeszkadza specjalnie Hollywood.

Okazuje się, że za jakiś czas do kin trafi nowy film bazujący na grze wideo. Tym razem Hollywood bierze na warsztat Sleeping Dogs. Prawa do wykorzystania tej marki w filmie udostępnił Square Enix.

Autorzy Sleeping Dogs zamykają swoje studio

Za produkcję filmu Sleeping Dogs odpowiada Neal Moritz, producent serii "Szybcy i Wściekli". W głównej roli wystąpi Donnie Yen. Aktora można było niedawno oglądać w Rogue One oraz xXx: Return of Xander Cage. Tym razem Donnie Yen wcieli się w policjanta, który otrzymał zadanie rozbicia jednej z najpotężniejszych kryminalnych organizacji świata: Triady. Akcja filmu rozgrywać się będzie oczywiście w Hong Kongu i wypełniona będzie scenami walki wręcz, pościgami samochodów, motorówek i oczywiście masą strzelania.

Poniżej mała próbka aktorskich możliwości Donniego Yena. Niestety nie znamy jeszcze nawet przybliżonej daty premiery kinowej wersji Sleeping Dogs.

Źródło: http://deadline.com/2017/03/donnie-yen-sleeping-dogs-neal-moritz-original-film-1201948700/

Tagi: