Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 16:37
Jeden z tytułów ADK Damashii
477V

ADK Damashii na PlayStation 4. Klasyki z Neo Geo na sprzęcie Sony

Kilka miesięcy temu Sony zapowiedziało wprowadzenie na PlayStation 4 klasycznych hitów z Neo Geo. Firma właśnie przedstawiła konkretne szczegóły dotyczące pierwszej paczki. W zestawie gracze otrzymają pięć gier.

Japońska korporacja zamierza ponownie zaprezentować graczom kilka klasyków. Firma właśnie  zapowiedziała ADK Damashii, czyli zestaw pięciu produkcji, które pierwotnie zadebiutowały na Neo Geo. Pakiet wskoczył wcześniej na PlayStation 2.

PlayStation Store. Oferta Tygodnia i Sony zachęca do zakupów dodatkową promocją

W tym wypadku nie możemy liczyć na jakiekolwiek odrestaurowanie produkcji. Twórcy po prostu przenoszą projekt na PlayStation 4 zachowując oprawę oraz wszystkie klasyczne elementy. W pakiecie znajdziecie następujące tytuły:

  • Aggressors of Dark Kombat
  • Ninja Master’s Haoh-Ninpo-Cho
  • Ninja Combat
  • Ninja Commando
  • Twinkle Star Sprites

Patrząc na poniższy zwiastun nie jestem pewien, czy znajdzie się wielu chętnych na taką propozycję. Rozumiem zamiłowanie do retro, jednak można odnieść wrażenie, że od czasu do czasu deweloperzy oraz wydawcy przesadzają.

Skusicie się na ADK Damashii?

Materiał: ADK Damashii | Announce Trailer

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/01/adk-damashii-compilation-brings-five-neo-geo-arcade-classics-to-ps4-today/

Tagi: ADK Damashii neo geo playstation 4