Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 15:41
Główna bohaterka NieR: Automata
773V

NieR: Automata. 27 minut efektownej rozgrywki

NieR: Automata jest bez wątpienia jedną z najważniejszych marcowych premier. Tytuł Platinum Games został zaprezentowany na kolejny materiale i zainteresowani gracze mogą spojrzeć na długi gameplay.

Pierwsze opinie o NieR: Automata są bardzo pozytywne. Gra może okazać się jedną z najmocniejszych tegorocznych premier, bo choć debiut w Europie odbędzie się dopiero 10 marca, to jednak wiele redakcji zdecydowało się zapoznać z wersją z Japonii – tytuł jest już dostępny w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Recenzja NieR: Automata

A my dzisiaj możemy spojrzeć na konkretny gameplay. Square Enix zdecydowało się opublikować 27 minutową rozgrywkę, na której nie brakuje walk z kolejnymi przeciwnikami. Bohaterka rozwija również umiejętności, czy też wpada na chwilkę do miasta. Gracze pozwalają również spojrzeć na wykorzystywanie zwierzaka do szybkiego transportu. 

Akcja pozycji została umiejscowiona w postapokaliptycznym świecie – ludzie przegrali walkę o Ziemię z mechanicznymi najeźdźcami i niedobitki uciekły na Księżyc. Po przegrupowaniu i zebraniu sił, Ziemianie wyruszają z kontrofensywą – zdecydowano się przygotować androidy z serii YoRHa, które mają wyeliminować zagrożenie. Główną bohaterką opowieści został YoRHa No. 2 Model B (w skrócie 2B), a podczas misji towarzyszy jej między innymi YoRHa Model A No. 2 (A2).

Na filmie nie brakuje różnorodnych miejscówek oraz walki. Szykuje się killer? Wiele na to wskazuje! 

Materiał: NieR: Automata: "Exploring Earth's Distant Future - 27 Minutes of Uninterrupted Gameplay"

Tagi: nier: automata Platinum Games Square Enix