Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 15:23
Nintendo Switch recenzje
2830V

Nintendo Switch oceniony. Sprzęt zbiera bardzo pozytywne opinie!

Większość rodzimych sklepów posiada w swoich magazynach Nintendo Switch i urządzenie w przeciągu następnych dni trafi do wszystkich klientów. Jednocześnie minęło embargo na dzielenie się opiniami na temat urządzenia i przedstawione informacje na pewno Was zainteresują.

Nintendo Switch to najnowsza konsola Nintendo. Urządzenie jest połączeniem stacjonarnej z przenośną konsolą, a premiera została zaplanowana na 3 marca. W dniu debiutu sprzętu na rynku pojawi się kilka ciekawych gier – między innymi The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Nintendo Switch otrzyma wielkie wsparcie gier indie

W końcu minęło embargo na publikowanie wrażeń z Nintendo Switch – na wstępie dodam, że nasz tekst pojawi się na portalu „wkrótce”, bo dopiero dzisiaj Nintendo dostarczyło nam urządzenie do Warszawy, a wkrótce powinniśmy otrzymać również drugi egzemplarz do oddziału w Chorzowie.

Przeglądałem właśnie pierwsze opinie o urządzeniu i sprzęt zbiera sporo pochwał. Według redakcji Digital Foundry tak powinien wyglądać Nintendo Wii U, bo sprzęt jest lepiej przygotowany, posiada wyższą klasę materiałów, może pochwalić się innowacyjnym Joy-Conem i wspaniałym ekranem.

Na pewno zainteresują Was dokładne testy baterii podczas rozgrywki w The Legend of Zelda: Breath of the Wild:

  • 0% jasności, 50% głośnoci = 3 godziny 5 minut
  • 50% jasności, 50% głośności = 3 godziny 3 minuty
  • 100% jasności, 100% głośności = 2 godziny 37 minut 
  • 100% jasności, 100% głośności (z powerbankiem 10,000mAh) = 6 godzin 50 minut 
  • Pełne naładowanie = 3 godziny 5 minut 

Ogólnie Nintendo Switch jest chwalony w tekstach. Dziennikarze doceniają ogromny potencjał konsoli, która sprawdza się w trzech trybach, a dodatkowo w każdym oferuje przyjemną rozgrywkę. Trudno nie odnieść wrażenia, że Japończykom się po prostu udało, ale teraz pozostaje tylko czekać na pierwsze konkretne recenzje gier, bo jak wiadomo, nawet najciekawsza konsola nie przetrwa bez odpowiednich produkcji (ktoś wspomniał o PSV?).

Polecam spojrzeć na kilka poniższych recenzji:  

Tagi: