Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 13:10
A King’s Tale: Final Fantasy XV za darmo dla wszystkich graczy
3055V

A King's Tale: Final Fantasy XV za darmo dla wszystkich! Ściągajcie i grajcie

Kilka dni temu zapowiadałem świetną akcję Square Enix. Firma postanowiła rozdać wszystkim zainteresowanym A King's Tale: Final Fantasy XV i dzisiaj możecie pobrać produkcję. Tytuł jest dostępny na PlayStation 4 i Xboksach One.

Square Enix z przytupem zaprezentowało graczom Final Fantasy XV. Gra otrzymała film, serial, a nawet drugą produkcję wprowadzającą śmiałków w uniwersum. Każdy element układanki oferuje zupełnie inne informacje i pozwala lepiej zrozumieć historię z piętnastki.

A King’s Tale: Final Fantasy XV w Encyklopedii PPE.pl

W przypadku A King's Tale: Final Fantasy XV otrzymujemy prolog, w którym król Regis opowiada młodemu Noctisowi jedną ze swoich przygód z lat młodości. Gracz może uczestniczyć w wydarzeniach i poznawać je w dość nietypowej aranżacji, ponieważ produkcja pod względem rozgrywki jest chodzoną bijatyką w 2,5D.  

Początkowo A King's Tale: Final Fantasy XV było dodawane do zamówień przedpremierowych w wybranych sklepach, ale Japończycy postanowili zrobić graczom prezent. Każdy zainteresowany może pobrać tytuł zupełnie za darmo z PlayStation Store oraz Xbox Live:

Jest to naprawdę świetna wiadomość, bo mogliśmy się spodziewać, że po pewnym czasie opowieść trafi do sklepów, jednak mało kto mógł się oczekiwać rozdania produkcji.

Materiał: A King's Tale: Final Fantasy XV Is Available Now For Free!

Tagi: a king’s tale: final fantasy XV Square Enix za darmo