Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2017 16:02
zakończenie The Legend of Zelda: Breath of the Wild w Sieci
841V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild u graczy, więc uważajcie na spoilery z zakończenia gry

Należycie do wielkiego grona graczy, którzy wyczekują na piątkową premierę The Legend of Zelda: Breath of the Wild? To uważajcie. Niektórzy szczęśliwcy dorwali się do produkcji, transmitują rozgrywkę, a kolejni… Zdradzają zakończenie gry.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to dla wielu jedna z największych tegorocznych premier. Czekaliśmy wyjątkowo długo na przygodę, która zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek. Mogliśmy się spodziewać, że niektórzy dostaną płytki przed premierą, więc teraz trzeba uzbroić się w tarczę „anty-spoilerową”.

Recenzja The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Wielka opowieść Nintendo zadebiutuje w tym tygodniu na Nintendo Wii U oraz Nintendo Switch. Niektórzy szczęśliwcy dostali w swoje łapki wersję na ten pierwszy sprzęt i bardzo chętnie przedstawiają rozgrywkę.

Nie byłby to wielki problem, gdyby na prezentacji rozgrywki i oczywiście oglądaniu się kończyło, ale gracze informują, że natrafiają na potężne spoilery dotyczące zakończenia historii. Sytuacja jest kłopotliwa, bo fani czekali na tytuł wiele lat. Nie będzie pewnie dla nikogo większym zaskoczeniem, że pozycja trafiła również na strony z pirackimi wersjami gier na Wii U.

Poniżej zobaczycie gameplay z The Legend of Zelda: Breath of the Wild w wersji na Wii U. To osiem godzin czystej rozgrywki. Szaleństwo, które nie jest kontrolowane przez Nintendo.  

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-02-28-watch-out-zelda-breath-of-the-wild-streams-are-spoiling-the-games-ending

Tagi: gameplay Nintendo spoiler The Legend of Zelda: Breath of the Wild