SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2017 15:37
Jeden z demonów, których nie brakuje w Agony
782V

Agony. Gameplay i zwiastun prezentują polski horror

Jeszcze w tym roku zawędrujemy w samo serce piekła, gdzie stoczymy zacięte boje z przerażającymi demonami. Studio Madmind postanowiło przypomnieć o swojej pozycji publikując dwa materiały, które naprawdę warto zobaczyć. Szykuje się bardzo ciekawy horror.

Rodzime Madmind zebrało w ubiegłym roku ponad 182 tysiące dolarów i dzięki tej gotówce deweloperzy mogą w spokoju przygotowywać Agony. Tytuł został zaprezentowany na kolejnych materiałach i fani gatunku powinni zacierać rączki.

Agony w Encyklopedii PPE.pl

Główny bohater Agony trafi do piekła i przez to traumatyczne wydarzenie straci pamięć. Podczas przygody trzeba wydostać się z tego przerażającego miejsca i zarazem poznać prawdziwą tożsamość protagonisty.

Dzisiaj możemy spojrzeć na dwa bardzo ciekawe materiały. Autorzy prezentują demony w dwóch obliczach – na zwiastunie oraz na rozgrywce. Zdecydowanie polecam ten drugi film, który pozwala spojrzeć na umiejętności herosa. W trakcie opowieści bez najmniejszego problemu wybijemy nieszczęśników, którzy nie potrafią odnaleźć się w tym trudnym położeniu.

Agony wygląda interesująco i jeśli fabuła będzie trzymać poziom, a kilkukrotnie zostaniemy mocno zaskoczeni, to gra może zainteresować wielu fanów gatunku.

Materiał: Agony - Official Demons Trailer i Gameplay

Tagi: agony gameplay madmind zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Agony
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Brak planów wydawniczych
  • Nie
  • od lat 18 strach przemoc
Miesięcznik PSX Extreme