Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.03.2017 08:54
Usain Bolt reklamuje Pokemony w telewizji
523V

Usain Bolt reklamuje Pokemony w telewizji

Pokemony obchodziły wczoraj swoje 21 urodziny (pierwsza odsłona tej sagi pojawiła się w japońskich sklepach 27 lutego 1996 r). Nintendo postanowiło zaprezentować z tej okazji nową reklamę Pokemon Sun/Moon i pomóc jeszcze trochę i tak już rewelacyjnej sprzedaży gry.

Wg ostatnich udostępnionych danych Pokemon Sun/Moon rozeszło się na całym świecie w ilości prawie 15 milionów egzemplarzy. To wynik, z którym trudno konkurować nawet największym branżowym markom. Nintendo uznało jednak, że warto jeszcze przypomnieć, że w sklepach czekają na graczy pudełka z Pokemon Sun/Moon.

21 urodziny Pokemon i promocja w Pokemon GO

Tym razem takie naganianie klientów do sklepów odbywa się w całkiem zabawnym stylu. Do najnowszej reklamy został bowiem zaproszony Usain Bolt, który w telewizyjnej reklamie został przedstawiony jako członek Team Skull.

Reklamę można obecnie zobaczyć w japońskich stacjach telewizyjnych, w dwóch wariantach trwających 15 sekund (obie wersje reklamy znajdziecie w jednym materiale poniżej).

Usain Bolt to jeden z najbardziej utalentowanych sprinterów w historii, do którego należy obecnie kilka rekordów świata (w biegu na 100 i 200 metrów).

Tagi: