SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2017 00:01
PlayStation Plus marzec
10422V

PlayStation Plus na marzec. Przeciek zdradza gry na PlayStation 4?

Sony ponownie nie dotrzymało tajemnicy? W Sieci pojawiła się grafika, która ma prezentować produkcje z PlayStation Plus na marzec. Znając historię ostatnich przecieków, mogę uwierzyć, że także tym razem poznaliśmy ofertę przed czasem.

Nie jest wielkim sekretem, że ofertę PlayStation Plus na marzec poznamy w przeciągu następnych 2 dni. Firma zazwyczaj prezentuje tytuły w ostatnim tygodniu miesiąca i zazwyczaj pojawiają się w Sieci bardzo gorące przecieki. Nie inaczej jest tym razem.

Horizon: Zero Dawn. Początek historii, otwarty świat i zdolności na materiałach

Według specjalnej gazetki subskrybenci PlayStation Plus otrzymają:

  • Tearaway Unfolded
  • DISC Jam

Szczególnie na pewno warto zainteresować się tą pierwszą grą. Tearaway to moim zdaniem najmocniejsza gra na PlayStation Vitę, która w dodatku została poprawnie przeniesiona na PlayStation 4. Gracze mogą oczekiwać naprawdę ciekawej i przyjemnej opowieści… Chociaż mam wrażenie, że tytuł lepiej poznać właśnie na małym ekranie PS Vity. Z drugiej strony jest DISC Jam, które było kilkukrotnie reklamowane przez Sony…

Oczywiście zaznaczam – jest to tylko i wyłącznie niepotwierdzona plotka. Choć w ostatnim czasie wszystkie przecieki z PlayStation Plus były potwierdzane.  

Materiał: Tearaway Unfolded - Launch Trailer

Tagi: playstation 4 playstation plus przeciek sony

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme