Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2017 18:54
Grafika promująca Ostatni Bastion, czyli ostatni dodatek do The Division
1020V

The Division. Zwiastun przedstawia tryb i nową zawartość

Ubisoft wciąż pracuje nad ulepszeniem i powiększeniem The Division. Wkrótce na rynku zadebiutuje trzecie i zarazem ostatnie rozszerzenie, które zostało zaprezentowane na nowym zwiastunie.

Premiera The Division odbyła się 8 marca ubiegłego roku, więc już wkrótce będziemy świadkami pierwszej rocznicy produkcji francuskiego studia. Zanim jednak będziemy mieli co świętować, na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych zadebiutuje „Ostatni Bastion”, czyli trzecie, oczekiwane przez wielu DLC.

The Division w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy postanowili przedstawić wszystkie informacje o dodatku. Ostatni Bastion wprowadzi na rynek nowy tryb, który pozwoli graczom odkrywać uroki nowych fragmentów Strefy Mroku. Na specjalnej arenie śmiałkowie zawalczą w pojedynkach 8 vs. 8. Podczas zmagań będziemy rywalizować o dominację w trzech punktach.

Dodatkowo agenci wyruszą na Nowy Najazd zatytułowany Skradziona Łączność – w tym wypadku odwiedzimy stację telewizyjną Kanału 93, a przywrócenie komunikacji dla mieszkańców Nowego Jorku stanie się kluczowym zadaniem w rywalizacji pomiędzy graczami a terrorystami.

Oczywiście Ubisoft dba również o klientów, którzy nie chcą wydawać dodatkowej gotówki na grę. Dzięki aktualizacji 1.6 zostanie rozszerzona Strefa Mroku, pojawi się nowy Legendarny Tryb, egzotyczne bronie i istotne zmiany balansujące zmagania PVE oraz PVP.

Materiał: The Division - Zwiastun Ostatniego Bastionu

Tagi: dlc dodatek the division tom clancy's the division trailer Ubisoft zwiastun