Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.02.2017 08:24
Middle-Earth: Shadow of War. Pierwsze konkrety o następcy Shadow of Mordor!
2863V

Middle-Earth: Shadow of War. Pierwsze konkrety o następcy Shadow of Mordor!

Na samym początku lutego pojawiły się przecieki na temat rzekomo szykowanej przez Monolith nowej gry, która miałaby być kontynuacją Middle-Earth: Shadow of Mordor. Plotki przerodziły się już w fakty!

Oficjalne i huczne ujawnienie "Shadow of Mordor 2" miało nastąpić 8 marca. Taki termin reklamował sam wydawca WB Games, który kazał nam miesiąc temu "zapisać tę datę" w kalendarzach. Jak widać jednak kolejny raz okazuje się, że niefrasobliwa załoga sklepów może pokrzyżować plany nawet największym firmom.

WB Games kusi wizją ujawnienia nowej gry

Przez kilka minut na stronach sklepu "Target" widniały oferty złożenia zamówień przedpremierowych na Middle-Earth: Shadow of War w wersji na PS4 oraz XOne. Czym jest ta produkcja? W największym skrócie to rozwinięcie idei przedstawionej po raz pierwszy w Shadow of Mordor. Główny bohater działa na terytorium wroga, mierząc się z tysiącami orków i wracając do świata żywych po każdym zgonie. Oficerowie Saurona zapamiętują nasze poczynania i awansują w hierarchii wojskowej, dzięki dynamicznemu systemowi Nemesis.

Poniżej krótki opis Shadow of War, który pojawił się na stronie sklepu Target:

"Wejdź za linię wroga, by stworzyć własną armię i podbij Fortece, by zdominować Mordor od środka. Doświadcz jak wielokrotnie nagradzany system Nemesis generuje bogate i unikalne historie w przypadku każdego wroga lub sojusznika. Skonfrontuj się z pełną mocą Lorda Saurona i jego Ringwraiths w tej nowej epickiej opowieści ze Śródziemia. Stwórz nowy Pierścień Siły, weź udział w wielkich bataliach i zdominuj Mordor swoją własną armią orków w Middle-Earth: Shadow of War".

Kupując edycję "Gold" Middle-Earth: Shadow of War za 100 dolarów mamy otrzymać oprócz podstawowej wersji gry dostęp do 2 epizodów fabularnych DLC i do 2 pakietów wzbogacających system Nemesis: Slaughter Tribe Nemesis Expansion, Outlaw Tribe Nemesis Expansion, The Blade of Galadriel Story Expansion i The Desolation of Mordor Story Expansion. W ramach rozszerzeń "Story" mamy poznać zupełnie nową kampanię, świeżych bohaterów, misje poboczne, wrogów, sojuszników itd.

Teraz pozostaje czekać na ruch ze strony WB Games, które na pewno ma w zanadrzu zwiastun Middle-Earth: Shadow of War. Ciekawe czy wydawca zaczeka z trailerem do 8 marca w sytuacji, gdy przedwcześnie pojawił się tak istotny przeciek?

Tagi: Middle-earth: Shadow of War Monolith Soft shadow of mordor śródziemie Śródziemie: Cień Mordoru wb games