Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2017 18:11
Bohater The Legend of Zelda: Breath of the Wild strzela do przeciwników.
3434V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Gameplay z otwartego świata, początek, misje, mapa, cykl dnia i nocy

Koniec z przeciekami. Nintendo pozwoliło na przedstawienie pierwszych opinii o The Legend of Zelda: Breath of the Wild, więc z tej okazji możemy spojrzeć na mnóstwo nowych materiałów z produkcji Japończyków. Szykuje się killer?

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to jedna z najgorętszych tegorocznych premier. Produkcja zadebiutuje na Nintendo Switch i Nintendo Wii U już w przyszłym tygodniu, a dzisiaj dziennikarze mogli pochwalić się pierwszymi wrażeniami z pozycji.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild w Encyklopedii PPE.pl

Czy będzie to faktycznie najlepsza Zelda w historii? Trudno już teraz przewidywać, ale niektórzy dziennikarze nie boją się wypowiadać tak mocnych słów. Z samego rana mogliście się zapoznać z przeciekami dotyczącymi poziomu trudności – tak, gra jest trudniejsza od poprzednich odsłon i stanowi wyzwanie nawet do wprawionych w uniwersum graczy.

Tytuł oferuje pełny, otwarty świat, w którym z łatwością wpadniemy na bestie o zbyt dużym poziomie doświadczenia – przyjemniaczki szybko sprowadzą bohatera do parteru, więc lepiej uważnie wybierać drogi.

System walki nie zawodzi, bo wymaga od graczy kombinowania i wykorzystywania słabych stron przeciwników. Podczas historii zbieramy najróżniejsze bronie, pancerze, szukamy lepszej amunicji i trzeba zwracać uwagę na wykorzystywanie przedmiotów.

Na materiałach zobaczycie sporo najróżniejszej rozgrywki – przedstawione fragmenty pozwolą niezdecydowanym podjąć decyzję, czy warto inwestować w The Legend of Zelda: Breath of the Wild w dniu premiery.

Tagi: