Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2017 19:58
FIFA 17 EKSTRAKLASA CUP
444V

FIFA 17 Ekstraklasa Cup. Zobaczcie relację z całej imprezy

Electronic Arts zaprasza fanów piłki nożnej na pełną relację z imprezy FIFA 17 Ekstraklasa Cup. W wydarzeniu brali udział przedstawiciele wszystkich zespołów LOTTO Ekstraklasy, którzy walczyli o medale, sławę i ogromną satysfakcję.

FIFA 17 Ekstraklasa Cup to specjalne wydarzenie zorganizowane przez Electronic Arts Polska oraz LOTTO Ekstraklasę. Na imprezie pojawili się przedstawiciele wszystkich drużyn rodzimej ligi, którzy utworzyli dwuosobowe zespoły z fanami. W tej sytuacji w jednym zespole znajdował się piłkarz oraz sympatyk klubu.

FIFA 17 w Encyklopedii PPE.pl

Impreza odbyła się 14 lutego, ale organizatorzy nie zdecydowali się na relację na żywo. Nie był to przypadek, ponieważ Canal+ Sport przygotował profesjonalną relacje, która była transmitowana od piątku do wczoraj. Jednocześnie wszystkie odcinki trafiały na YouTube’a, więc teraz możecie zobaczyć pełną relację z wydarzenia.

To bardzo ciekawa inicjatywa, która w przyjemny sposób łączy naszą pasję ze sportem. Możemy mieć nadzieję, że nie była to wyłącznie jednorazowa przyjemność, a w przyszłości EA Polska oraz LOTTO Ekstraklasa będą częściej przygotowywać podobne imprezy.

Dla przypomnienia, tak prezentowały się grupy:

  • Grupa A: Wisła Płock, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Piast Gliwice 
  • Grupa B: Lechia Gdańsk, Cracovia Kraków, Jagiellonia Białystok, Legia Warszawa
  • Grupa C:  Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Zagłębie Lublin
  • Grupa D: Górnik Łęczna, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Korona Kielce

Poniżej zamieszczam dokładną playlistę.  

Materiał: Relacja FIFA 17 Ekstraklasa Cup

Tagi: