Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.02.2017 11:52
Han Solo w kinach. Rozpoczęły się zdjęcia, znamy datę premiery!
2501V

Han Solo w kinach. Rozpoczęły się zdjęcia, znamy datę premiery!

Ostatni raz o najnowszym spin-offie "Gwiezdnych Wojen", który tym razem będzie traktować o przygodach młodego Hana Solo, słyszeliśmy w czerwcu 2016 r. Disney udziela w końcu pierwszych konkretnych informacji.

Disney zapłacił bajońską sumę za prawa do marki "Gwiezdne Wojny" i nie zamierza przestać wyciskać z niej jak największych profitów. Najnowsze kinowe dzieło szykowane przez tego giganta, podejmie temat młodzieńczych przygód Hana Solo. W obrazie dowiemy się, jak Solo został przemytnikiem i kosmicznym złodziejaszkiem. W filmie nie zabraknie też oczywiście naszego ulubionego Wookiego ('member Chewbacca again?;)

Właśnie rozpoczęło się na dobre kręcenie zdjęć. W rolę Hana Solo wciela się Alden Ehrenreich, który niedawno zaliczył bardzo udany występ w "Hail, Caesar!" (komiczna rola kowboja), a wcześniej m.in. w "Blue Jasmine" i "Teenage". Film reżyseruje Phil Lord i Christopher Miller.

Na film niestety jeszcze trochę poczekamy. Na oficjalnej stronie Star Wars pojawiła się informacja, że dzieło trafi do kin dopiero 25 maja 2018 r.

W galerii znajdziecie pierwsze zdjęcie ujawniające aktorów grających najważniejsze role w filmie. W kadrze zmieścili się Woody Harrelson, Chris Miller, Phoebe Waller-Bridge, Alden Ehrenreich, Emilia Clarke (znana głównie jako Khaleesi z "Gry o Tron"), Joonas Suotamo (Chewbacca), Phil Lord i Donald Glover.

Tagi: disney film Gwiezdne Wojny han solo humor kino south park

Nie przegap