Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2017 14:31
Torment: Tides of Numenera. Andrzej Blumenfeld prezentuje Aligerna
469V

Torment: Tides of Numenera. Andrzej Blumenfeld prezentuje Aligerna

Techland postanowił przedstawić kolejnego bohatera z Torment: Tides of Numenera, w którego tym razem wciela się Andrzej Blumenfeld. Znany dubbingowiec opowiada o pracy przy wielkim tytule inXile Entertainment.

Torment: Tides of Numenera to klasyczny RPG przygotowany przez inXile Entertainment. Deweloperzy postanowili opowiedzieć graczom przygodę, która zainteresuje największych fanów gatunku. Studio jednak nie podążyło drogą współczesnych tytułów, a oferuje staroszkolną zabawę najwyższej jakości.

Torment: Tides of Numenera  w Encyklopedii PPE.pl

Torment: Tides of Numenera powstał dzięki zbiórce graczy na Kickstarterze. Deweloperzy potrzebowali na stworzenie gry 900 tysięcy dolarów, ale w ostatecznym rozrachunku ponad 74 tysiące zainteresowanych wpłaciło 4,1 mln dolarów.

Gra zadebiutuje już pod koniec miesiąca na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Światowym wydawcą Torment: Tides of Numenera został Techland, który zadbał o wypasione wydanie i jednocześnie firma zajęła się polską lokalizacją.

W Aligerna wciela się Andrzej Blumenfeld, którego możecie kojarzyć między innymi z roli Sully’ego z Uncharted, a w ostatnim czasie aktor miał również okazję wystąpić w Doom, Silence, Dishonored 2, Dying Light, Until Dawn, czy też Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Na materiale Blumenfeld opowiada o swojej pracy przy tytule, a jednocześnie możecie usłyszeć próbkę jego twórczości. Klasa światowa!

Materiał: Torment: Tides of Numenera - Andrzej Blumenfeld jako Aligern

Tagi: inxile entertainment lokalizacja techland torment: tides of numenera