Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2017 13:02
Torment: Tides of Numenera. Aleksandra Szwed wczuwa się w rolę Matkiny
793V

Torment: Tides of Numenera. Aleksandra Szwed wczuwa się w rolę Matkiny

Techland zadbał o doborową obsadę Torment: Tides of Numenera i na liście aktorów odpowiedzialnych za dubbing znalazła się Aleksandra Szwed. Dzisiaj możecie usłyszeć próbkę jej pracy przy grze inXile Entertainment.

Torment: Tides of Numenera to najnowsza produkcja doświadczonego inXile Entertainment. Twórcy postanowili przedstawić duchowego spadkobiercę Planescape: Torment, a opowieść trafi na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste już 28 lutego.

Torment: Tides of Numenera w Encyklopedii PPE.pl

Za wydanie pozycji odpowiada rodzimy Techland, ale firma w tym wypadku nie tylko wrzuci pudełka na polskie półki sklepowe, a zadba o grę globalnie. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo jednocześnie Torment: Tides of Numenera zadebiutuje na rynku w bogatym wydaniu, a dodatkowo zostanie w pełni zlokalizowany.    

W produkcji usłyszymy między innymi Aleksandrę Szwed, którą możecie kojarzyć z serialu Rodzina zastępca. Należy oczywiście wiedzieć, że aktorka miała okazję dubbingować Emily z Until Dawn oraz Zarę z Battlefield 1.

Tym razem Szwed wcieli się w rolę Matkiny, a kawałek jej pracy usłyszycie poniżej. Bohaterka jest wyszkoloną zabójczynią, która z zimną krwią potrafi wybić najpotężniejszych przeciwników. Szwed opowiada o pracy nad pozycją, a dodatkowo podczas materiału usłyszycie reżysera – Michał Konarski wspomina współpracę z aktorką.  

Materiał: Torment: Tides of Numenera - Ola Szwed jako Matkina

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: dubbing inXile entertainment Techland torment: tides of numenera