Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2017 15:59
Torment: Tides of Numenera. Piotr Fronczewski opowiada o pracy narratora
544V

Torment: Tides of Numenera. Piotr Fronczewski opowiada o pracy narratora

„Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę” to jeden z kanonicznych tekstów w naszej branży. Autor najsłynniejszej frazy z Baldur's Gate wciela się w narratora w Torment: Tides of Numenera i postanowił z tej okazji opowiedzieć o swojej pracy.

Torment: Tides of Numenera to najnowsza produkcja znanego inXile entertainment. Deweloperzy postanowili przygotować duchowego spadkobiercę Planescape: Torment i gra zapowiada się na wyjątkowego, klasycznego RPG-a. Premiera odbędzie się 28 lutego i gra jednocześnie trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Torment: Tides of Numenera w Encyklopedii PPE.pl

Techland zdecydował się przygotować pełną, polską wersję językową, w której wystąpi między innymi Piotr Fronczewski. Znany aktor będzie oprowadzał gracza po świecie produkcji, ponieważ został narratorem. Na materiale wypowiada się również Michał Konarski – reżyser, który miał okazję pracować z Fronczewskim.

Możemy mieć pewność, że lokalizacja Torment: Tides of Numenera będzie prezentować wysoki poziom, bo już wcześniejsze materiały pokazywały wysoką jakość dubbingu. Jest to na pewno dobra wiadomość dla fanów gatunku, którzy od dawna czekają na projekt inXile entertainment.

Deweloperzy jednocześnie potwierdzili na forum produkcji, że w Torment: Tides of Numenera nie pojawi się jeden z bohaterów dodatkowych, który był celem zbiórki pieniędzy – studio zdecydowało się poświęcić więcej czasu na stworzone postacie i dodać im kolejne dialogi, czy też zadania poboczne. 

Materiał: Torment: Tides of Numenera - Piotr Fronczewski jako Narrator

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: inXile entertainment Techland torment: tides of numenera