SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2017 14:32
Hitman wraca do Włoch. Darmowa misja i kolejny cel
410V

Hitman wraca do Włoch. Darmowa misja i kolejny cel

Agent 47 nie ma chwili na odpoczynek. Ostatnie misje Hitmana trafią w przyszłym tygodniu do pudełek i z tej okazji deweloperzy opublikują kolejne, darmowe zadanie. Łysol powróci do Włoch, a w międzyczasie może ubić kolejny Nieuchwytny Cel.

Hitman zadebiutował w ubiegłym roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych, jednak w tym wypadku deweloperzy zdecydowali się na nietypową, odcinkową formę dystrybucji kolejnych misji. 

Hitman w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy podgrzewają atmosferę przed pudełkami i właśnie zapowiedzieli trzecią, darmową misje. Tym razem główny bohater trafi do Włoch, a dokładnie do Sapiensy, gdzie wpadniemy na Sapiensa Festival del Paese – jest to specjalne wydarzenie przygotowane na rynku głównym w pobliżu portu. Naszym celem będzie Marco Abbiati – bogaty biznesmen, który postanowił zbrudzić swoje rączki polityką i zamierza zostać burmistrzem. Oczywiście mężczyzna nie jest odpowiednią osobą na to stanowisko dla społeczności, więc Hitman musi się nim zająć.

Dodatkowo już dzisiaj na serwerach pojawi się kolejny Nieuchwytny Cel – jest to dziewiętnasta misja z tej serii, w której gracze mają tylko jedną szansę na wybicie rywala. Śmiałkowie mają 48 godzin na zabicie Waltera Williamsa, który znajduje się na paryskim pokazie mody.

Hitman: Kompletny pierwszy sezon zadebiutuje na rynku w przyszły wtorek, zestaw zawiera:

  • Zestaw 3 dodatkowych misji, w których zawarte są misje „The Icon” oraz „A House Built on Sand”, a także zupełnie nowa misja „Landslide”
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa
  • Film pokazujący tworzenie gry „HITMAN”, w którym można zobaczyć drogę, jaką przebyła gra: od pierwszej prezentacji tytułu na E3 w 2015 roku aż do cyfrowej premiery w 2016 roku
  • HITMAN Requiem Blood Money Pack, który zawiera kultowy biały garnitur, białą gumową kaczuszkę i chromowany pistolet ICA
  • Wersja na PlayStation 4 zawiera 6 dodatkowych misji z cyklu „The Sarajevo Six”

Materiał: Hitman Landslide Reveal i Elusive Target #19 The Blackmailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: dlc dodatek hitman io interactive square enix

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Hitman (2016)
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 31.01.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme