Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2017 19:10
Overwatch. Wyciekł zwiastun prezentujący nowy tryb i stroje
561V

Overwatch. Wyciekł zwiastun prezentujący nowy tryb i stroje

Blizzard nie ma szczęścia do Roku Koguta. Nowe wydarzenie w Overwatch rozpocznie się już jutro, a w Sieci wylądował zwiastun prezentujący nową zawartość. Gracze mogą oczekiwać nie tylko nowych strojów dla bohaterów, ale również przyjemnego trybu.

Overwatch to wielki ubiegłoroczny hit. Gra jest wciąż rozwijana przez Blizzard i deweloperzy postanowili przygotować nową zawartość na Rok Koguta – jest to specjalne wydarzenie z okazji obchodów Chińskiego Nowego Roku.

Overwatch w Encyklopedii PPE.pl

Blizzard nie ma jednak szczęścia do tej zawartości. Na początku w Sieci pojawiła się grafika sugerująca nadejście nowej zawartości, a dzisiaj został opublikowany zwiastun wydarzenia. W Overwatch już jutro pojawią się nowe stroje dla bohaterów oraz tryb Capture the Flag!

Jest to bardzo znany wariant zabawy, który pojawia się w większości shooterów. Gracze podczas pojedynków są podzieleni na dwa zespoły i muszą za wszelką cenę wykraść flagę z bazy przeciwników i doprowadzić ją do swojego domostwa.

Rok Koguta rozpocznie się na serwerach Overwatch za kilkanaście godzin. Gracze mogą szykować się na sporo przyjemnego grania, bo deweloperzy na pewno przygotowali jeszcze kilka dodatkowych atrakcji.  

Materiał: Overwatch zwiastun Roku Koguta

Źródło: Twitter.com

Tagi: Blizzard dlc dodatek Overwatch