SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.01.2017 09:02
Nioh. Gameplay z nowego etapu hardkorowo trudnej gry
647V

Nioh. Gameplay z nowego etapu hardkorowo trudnej gry

Przed nami "Ostatnia Szansa" na wypróbowanie Nioh przed premierą tej znakomicie zapowiadającej się gry. Autorzy stworzyli nową próbkę kodu tej produkcji, uwzględniającą krytykę fanów, która pojawiła się po testach bety. Już teraz możecie podejrzeć, jakie atrakcje szykuje dla nas ekipa Team Ninja.

Rozgrywka w demie "Ostatnia Szansa" zostanie udostępniona już 21 stycznia, o godzinie 00:00. Cała akcja zakończy się bardzo szybko, bo już 23 stycznia, o godzinie 23:59.

Nioh w Encyklopedii PPE.pl

Ukończenie wersji demonstracyjnej pozwoli aktywować bonusy w pełnej wersji Nioh. Demo można pobrać w tym miejscu.

Największą atrakcją dema "Ostatnia Szansa" jest oczywiście możliwość wypróbowania nowego etapu, w lokacji Futamata. Zaliczanie dema Nioh przyniesie też profity, które będzie można zdyskontować w pełnej wersji gry. Przejście niedostępnej wcześniej misji w Futamata odblokuje dostęp do hełmu "The Demon's Face".

Jeśli nie możecie doczekać się już nadejścia nocy, możecie już teraz podejrzeć, jak prezentuje się nowy etap w Nioh. Gameplay pochodzi z ujawnionego dziś livestreamu, który został przeprowadzony na Taipei Game Show 2017. Stosowne filmiki z gameplayem poniżej.

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Nioh
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: 08.02.2017
  • Napisy
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme