Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2017 17:35
Hitman. Wszystkie szczegóły 1 sezonu
747V

Hitman. Wszystkie szczegóły 1 sezonu

Pierwszy sezon zrewolucjonizowanego Hitmana w końcu trafi do pudełek. Twórcy postanowili przypomnieć o Agencie 47 i przygotowali materiał podsumowujące informacje o ostatnich misjach płatnego zabójcy. 

Wielu graczy narzekało na podzielenie ostatniego Hitmana na odcinki, ale w końcu zainteresowani będą mogli nabyć zbiorcze wydanie. Premiera pudełka została zaplanowana na 31 stycznia, a klienci otrzymają w zestawie wszystkie epizody z pierwszego sezonu.

Hitman. Recenzja gry

Jeśli przespaliście ostatni rok, to poniższy film będzie dobrym podsumowaniem. Autorzy pokazują możliwości bohatera, który podczas swojej przygody trafia do wielkich lokacji obładowanych strażnikami. W takich okolicznościach należy dobrze przemyśleć każdy najmniejszy ruch, ale możecie mieć pewność, że czasami naprawdę trudno osiągnąć oczekiwany rezultat.

Hitman w kompletnym wydaniu zapewni zainteresowanym sześć odcinków rozlokowanych we Francji, Maroko, Włoszech, Tajlandii, Stanach Zjednoczonych oraz Japonii. Za każdym razem śmiałkowie muszą wyeliminować wyznaczone cele, ale twórcy pozwalają na sporą dowolność w dobieraniu narzędzi zbrodni.

Zapewne w niedalekiej przyszłości otrzymamy datę premiery pierwszego odcinka drugiego sezonu. Autorzy aktualnie tylko zapowiedzieli prace nad nową zawartością. 

Materiał: Hitman 101 Gameplay Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: cenega hitman IO Interactive Square Enix zwiastun

Nie przegap