SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.01.2017 13:02
Capcom oszalał. W Resident Evil 7 gra... śmierdząca maskotka
1097V

Capcom oszalał. W Resident Evil 7 gra... śmierdząca maskotka

Można powiedzieć, że Capcom dobrze poprowadził akcję promocyjną Resident Evil 7, bo firma nie zdradziła w jej trakcie ważnych elementów fabuły. Wydawca przygotował też kilka naprawdę udanych reklam.

Jedną ze świetnych reklam Resident Evil 7 był klip live action "Witaj w domu". Oprócz tak klimatycznych zajawek Capcom przygotowuje jednak dla japońskiej publiczności rzeczy, które trudno nazwać normalnymi.

Resident Evil 7. Data premiery, cena, rozgrywka, DLC

Dokładnie chodzi o najnowszy materiał promocyjny z oficjalnego japońskiego profilu serii BioHazard na YouTube, w którym głównym bohaterem jest Nebaarukun... kupa w kubeczku - o przepraszam! - oficjalna maskotka prefektury Ibaraki, mająca podobno przypominać Natto. Władze tego japońskiego "województwa" twierdza, że Natto to największy przysmak regionu. Jakoś trudno w to uwierzyć (wg Wikipedii ten fermentujący specjał bardzo mocno śmierdzi).

Przejdźmy jednak do meritum. Okazuje się, że Nebaarakun nie wytrzymuje napięcia związanego z rozgrywką w Resident Evil 7. Zabawa w demie publikowanym jakiś czas temu na PS Store nie idzie mu zbyt dobrze. Cała zabawa kończy się ciężką traumą powodującą przymusowy pobyt w szpitalu psychiatrycznym.

Tagi: