Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2017 17:37
DiRT Rally otrzyma wsparcie PlayStation VR dzięki płatnej aktualizacji
919V

DiRT Rally otrzyma wsparcie PlayStation VR dzięki płatnej aktualizacji

Codemasters zaskoczyło wszystkich fanów wyścigów. Twórcy właśnie zapowiedzieli pełne wsparcie PlayStation VR w DiRT Rally. Gra otrzyma stosowną aktualizację, a dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun oraz pierwsze screeny. 

DiRT Rally zadebiutowało pierwotnie w grudniu 2015 roku. Tytuł był początkowo dostępny wyłącznie na komputerach osobistych, ale po zaledwie 4 miesiącach odbyła się premiera na PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł osiągnął spory sukces i zebrał oceny na poziomie 85-86%. 

DiRT Rally w Encyklopedii PPE.pl

Jak się okazało, studio wciąż pracuje nad tytułem, ale gracze tym razem nie mogą oczekiwać kolejnych samochodów, czy też nowych tras. Codemasters postanowiło przygotować pełne wsparcie dla PlayStation VR, które zadebiutuje wkrótce.

Studio nie ukrywa, że to właśnie sami zainteresowani prosili o taką łatkę, więc deweloperzy postanowili spełnić ich marzenie. DiRT Rally na PlayStation VR zaoferuje pełne doświadczenie – wskoczymy w każdy samochód, na każdej trasie i podczas każdego trybu.

Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili ceny aktualizacji, ale konkretne szczegóły zostaną ujawnione wkrótce. Prezentację rozgrywki możecie zobaczyć na poniższym filmie oraz na screenach w galerii.  

Materiał: DiRT Rally PS VR 

Źródło: http://blog.codemasters.com/dirt/01/announcing-dirt-rally-ps-vr/

Tagi: Codemasters DiRT Rally playstation 4 playstation vr

Nie przegap