SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.01.2017 11:38
Jeremy Clarkson testuje Forza Horizon 3 i opowiada o ulubionych grach
3463V

Jeremy Clarkson testuje Forza Horizon 3 i opowiada o ulubionych grach

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, czyli była ekipa z kultowego programu motoryzacyjnego "Top Gear" usiadła wspólnie przy Xboksie One, by pobawić się przy Forza Horizon 3.

Ekipa znana z programu "Top Gear" zebrała się wspólnie przed Xboksem One, by sprawdzić jak wygląda kierowanie wirtualnymi wersjami samochodów w Forza Horizon 3.

Forza Horizon 3 w Encyklopedii PPE.pl

Jeremy Clarkson przyznał się w trakcie nagrywania materiału, że lubi gry wideo. Clarkson ma w swojej kolekcji wszystkie odsłony Call of Duty. "Zawsze wybieram największy karabin maszynowy". Clarkson przyznał również, że uwielbia serię Gran Turismo, co wypadło dosyć zabawnie w programie, który miał w teorii promować serię Forza (być może ma to związek z faktem, że Clarkson nie brał udziału przy powstawaniu Forza Motorsport 6). Clarkson powiedział jednak, że wiele z aut w Forza Horizon 3 prowadzi się w naprawdę podobny sposób do rzeczywistych wersji - np. Dodge Viper.

Jak widać niestety May nie ma zbyt wiele wspólnego z graniem, bo jego poczynania w Forza Horizon wywołują raczej tylko uśmiech politowania.

Jak idzie Clarksonowi w Forza Horizon 3 możecie sprawdzić od 33 minuty nagrania. Okazuje się, ze gość chyba ćwiczył trochę przed programem, bo idzie mu znacznie lepiej od jego kolegów. Przy okazji wielka szkoda, że prowadzący program nie pomyślał, żeby dać zaproszonym gościom kierownicy do sterowania.

Tagi: forza forza horizon forza horizon 3 jeremy clarkson top gear