Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.12.2016 18:31
Poznajcie Berthę - ślicznotkę T-Bone’a z Watch Dogs 2. Ubisoft prezentuje dodatek
602V

Poznajcie Berthę - ślicznotkę T-Bone’a z Watch Dogs 2. Ubisoft prezentuje dodatek

Francuska korporacja postanowiła przedstawić szerokiej publiczności pierwszy, płatny dodatek do Watch Dogs 2. Zestaw wyposażenia T-Bone'a wprowadza do gry nowe misje, kolejne wyzwania i groźnych przeciwników. Atrakcje zostały ujawnione na nowym zwiastunie. 

Watch Dogs 2 będzie jeszcze rozwijane przez kilka najbliższych miesięcy. Deweloperzy przygotowali zestaw najróżniejszych atrakcji, a pierwsze zostały zatytułowane „Zestaw wyposażenia T-Bone'a”. Głównym bohaterem przygody nadal jest Marcus Holloway, ale tym razem protagonista wykonuje misje dla znanego i cenionego T-Bone’a.

Legendarny haker poprosił młokosa o sprowadzenie do domu Berty, jego metalowej ślicznotki i to wydarzenie powinniśmy zapamiętać na długo. Gracze wskoczą w wielką, obładowaną głośnikami ciężarówkę i będą musieli przedrzeć się do wyznaczonego miejsca.

Zainteresowani skorzystają również ze stroju T-Bone’a, zmierzą się z nowym wrogiem, a dodatkowo sprawdzą kooperacyjne wyzwania. Rozszerzenie wygląda szczególnie interesująco, a sympatycy pozycji na pewno będą się wyśmienicie bawić.

Warto przypomnieć, że Ubisoft postanowił w tym tygodniu uruchomić dodatkowe wydarzenie „T-Bones Chaos”, które jest zupełnie darmowe. Zainteresowani mogą wziąć udział w specjalnej misji – event będzie trwał przez najbliższe 4 tygodnie, a autorzy chcą stale sprawdzać umiejętności hakerów. 

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap