Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.12.2016 08:26
Microsoft chwali się w reklamie TV, że Xbox Live jest najbardziej bezawaryjną platformą
2634V

Microsoft chwali się w reklamie TV, że Xbox Live jest najbardziej bezawaryjną platformą

Xbox One chwali się znakomitymi wynikami sprzedaży Xbox One (choć ostatnio okazało się, że sprzęt Microsoftu musiał ustąpić przed PS4 w USA). Gigant z Redmond uznał jednak, że warto wspomóc trochę jeszcze "Xbona" w ostatnim przedświątecznym tygodniu.

Tym razem Microsoft znów próbuje podbić serca amerykańskich graczy, publikując telewizyjną reklamę Xbox One S. W klipie wyświetlanym w TV występuje Marshawn Lynch, który pracuje jako sekretarz... preferujący rozgrywkę w Madden NFL 17 od wypełniania swoich obowiązków.

Microsoft nie omieszkał pochwalić się w rzeczonej reklamie wynikami badań IHS Markit, które porównało jakiś czas temu PSN i Xbox Live, obwołując Xbox Live "najszybciej rozwijającą się i najbardziej stabilną siecią". Microsoft nazywa Xbox Live "Siecią, która cię nie zawiedzie", co zapewne ma być przytykiem do awarii i problemów występujących w przypadku PSN (choć warto wspomnieć, że na Xbox Live też zdarzają się wpadki).

Wcześniej amerykański oddział Microsoft trącał podobną strunę w reklamie telewizyjnej Xbox One, podkreślając, że Xbox Live jest najbardziej bezawaryjną i najszybszą sieciową platformą w branży.

Źródło: YouTube

Tagi: Microsoft PlayStation Network reklama reklama tv xbox live Xbox One xbox one s