Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2016 14:12
Tester łamie umowę poufności i pokazuje problem For Honor. Twórcy muszą zareagować
1674V

Tester łamie umowę poufności i pokazuje problem For Honor. Twórcy muszą zareagować

Właśnie trwają testy alfa For Honor, do której zostali zaproszeni wybrani gracze. Jeden ze szczęśliwców postanowił złamać NDA i przedstawia problem produkcji. Autorzy powinni czym prędzej włączyć odpowiednie serwery. 

Od kilku tygodni trwają testy alfa For Honor na komputerach osobistych. Gracze nie mogą dzielić się swoimi wrażeniami oraz materiałami z rozgrywki, ale jeden z śmiałków postanowił złamać NDA, ponieważ chce przedstawić spory problem projektu.

W For Honor aktualnie trudno rozegrać spotkanie bez niedogodności, ponieważ autorzy nie zdecydowali się na serwery dedykowane i podczas rozgrywki gracze są wyrzucani z meczów, często lagi uniemożliwiają normalną rywalizację, a dodatkowo spotkania są przerywane.

Jak podaje sam zainteresowany – postanowił podzielić się swoimi wrażeniami, bo ma nadzieję, że problem dostrzegą przedstawiciele francuskiej korporacji. Powstała nawet specjalna petycja, w której testerzy proszą Ubisoft o reakcję.

Sytuacja jest naprawdę zaskakująca, bo studio ma doświadczenie w kreowani sieciowych pozycji. Odnoszę wrażenie, że w przypadku testów alfa autorzy po prostu nie odpalili odpowiedniej infrastruktury, która jest przygotowywana na betę (przed premierą!) i sam debiut. Wątpię, by Francuzi chcieli w tak bezmyślny sposób zniszczyć swoją przygotowywaną miesiącami pozycję.  

Źródło: http://www.vg247.com/2016/12/19/for-honor-alpha-tester-breaks-nda-to-spill-the-beans-on-horrendous-matchmaking-issues/

Tagi: alfa For Honor testy tweet Ubisoft