Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.12.2016 18:59
The Walking Dead - Season Three nie zadebiutuje na PlayStation 3 i Xbox 360
863V

The Walking Dead - Season Three nie zadebiutuje na PlayStation 3 i Xbox 360

Telltale Games właśnie potwierdziło krążące od dłuższego czasu plotki. Firma postanowiła nie wspierać konsol siódmej generacji i w konsekwencji The Walking Dead - Season Three nie zadebiutuje na PlayStation 3 i Xboksie 360. Gracze przeniosą swoje wybory z poprzednich sezonów. 

Telltale Games oficjalnie żegna się z poprzednią generacją? Prawdopodobnie tak, bo właśnie firma potwierdziła anulowanie przygotowania The Walking Dead - Season Three na PlayStation 3 i Xboksa 360. Jest to dość zaskakująca sytuacja, ponieważ produkcje studia debiutują nawet na urządzeniach mobilnych, ale widocznie w przypadku PS3 i X360 gry nie cieszyły się odpowiednim zainteresowaniem.

Jeśli graliście w poprzednie sezony, to autorzy pozwolą Wam przenieść swoje wybory do trzeciej historii. Warto w tej sytuacji zapoznać się z całym poradnikiem, który został opublikowany na witrynie twórców. Zespół przygotował kilka opcji – w tym generator decyzji – dzięki którym klienci nie będą pokrzywdzeni.

Pytanie pozostaje jedno – czy Telltale Games w końcu odświeży swój silnik i zaoferuje graczom ładniejszą oprawę z płynniejszą animacją? Wielu fanów interaktywnych opowieści marzy o tym od dawna. 

Premiera dwóch pierwszych epizodów odbędzie się 20 grudnia. 

Źródło: telltale.com

Tagi: