SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2016 20:14
Mads Mikkelsen do końca nie rozumie Death Stranding. Aktor wypowiedział się o grze
1922V

Mads Mikkelsen do końca nie rozumie Death Stranding. Aktor wypowiedział się o grze

Jedną z największych niespodzianek The Game Awards 2016 był bez wątpienia zwiastun Death Stranding. Hideo Kojima pokazał swoją produkcję w zupełnie nowym świetle i głównym bohaterem materiału został Mads Mikkelsen. Znany aktor wystąpi w grze, ale nawet on ma problem ze zrozumieniem koncepcji japońskiego dewelopera. 

Czym jest Death Stranding, jak rozumieć produkcję Hideo Kojimy, kiedy gra zadebiutuje? Na te pytania odpowiedzi zna wyłącznie sam zainteresowany. Znany deweloper przygotował wyjątkową koncepcję, która od początku urzeka graczy z całego świata.

Pierwszy zwiastun był mocny, ale drugi to najlepsze stwierdzenie „A Hideo Kojima Game”. Twórca zaprosił do swojej pozycji kolejnego znanego aktora – Mads Mikkelsen będzie jednym z głównych postaci i Duńczyk został przepytany przez dziennikarza Birth Movies Death na temat Death Stranding. Nawet Mikkelsen ma problem ze zrozumieniem gry:

„Myślę, że znasz Kojimę, to bardzo błyskotliwy człowiek. Te rzeczy, które mi powiedział? Ja rozumiem tylko niektóre z nich.”

Aktor zaznaczył, że musi zobaczyć produkcję, by zrozumieć jej założenia, bo będzie to coś zupełnie nowego. Mikkelsen podczas dyskusji nie ukrywał, że twórczość Hideo można porównać do filmów, bo autor kreuje wyjątkowe światy.

Sytuacja jest ciekawa jeśli ją porównamy przykładowo do The Last of Us: Part II – tutaj fani starają się przygotować teorię dotyczącą fabuły, a czy ktokolwiek odważy się zrozumieć pomysł Kojimy? Wątpię! ;)

 

Źródło: https://www.videogamer.com/news/not-even-mads-mikkelsen-fully-understands-death-stranding

Tagi: