SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2016 17:38
Red Dead Redemption na PlayStation 4. Sony prezentuje grę na specjalnym zwiastunie
1902V

Red Dead Redemption na PlayStation 4. Sony prezentuje grę na specjalnym zwiastunie

Gracze z całego świata wyczekują na najmniejsze informacje i materiały z Red Dead Redemption 2, ale zanim takie przyjemności trafią do Sieci, Sony opublikowało pierwsze RDR w swojej sieciowej usłudze. Klienci mogą od dzisiaj ponownie poznać historię Johna Marstona.

Red Dead Redemption 2 zostało zapowiedziane kilka tygodni temu, ale wciąż musimy czekać na konkretne informacje. Twórcy nie zamierzają się śpieszyć, ponieważ pozycja ma w każdym elemencie przewyższyć tytuł z 2010 roku, a jak wiadomo – nie będzie to prosta sprawa.

Pierwszy RDR trafił już do wstecznej kompatybilności i dzięki propozycji Microsoftu wszyscy zainteresowani bez najmniejszego problemu mogą zagrać w produkcję – wystarczy włożyć do Xboksa One płytkę z Xboksa 360 lub kupić grę w wersji cyfrowej na Xbox Live.

Odrobinę trudniej sytuacja wygląda na PlayStation 4 i PC – tutaj zainteresowani mogą skorzystać z PlayStation Now. Usługa Sony właśnie została poszerzona o ten tytuł i z tej okazji możemy spojrzeć na poniższy zwiastun. Gracze w tym przypadku muszą wykupić subskrypcję, ale pamiętajcie, że PS Now wciąż nie jest oficjalnie dostępne w Polsce. 

Tagi: playstation 4 red dead redemption rockstar trailer zwiastun