SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 02.12.2016 03:36
Nowy trailer Death Stranding jeszcze bardziej popieprzony od poprzedniego - Kojima zaszalał
3664V

Nowy trailer Death Stranding jeszcze bardziej popieprzony od poprzedniego - Kojima zaszalał

Podejrzewam, że nic lepszego od Death Stranding nie pojawi się już na tegorocznym VGA. Kojima znów przyjechał i pozamiatał imprezę przyprawiając fanów o kolejny ból głowy. Analizy nowego trailera zapewne już jutro zaleją sieć. 

Hideo Kojima pojawił się na VGA, zabrał statuetkę, podziękował fanom i już miał zejść ze sceny, gdy przypomniało mu się, że zabrał ze sobą coś jeszcze. To nowy trailer Death Stranding. Już teraz widać, że będzie to cholernie pokręcony tytuł, ale filmik pokazał również zaangażowanie w projekt dwóch kolejnych gwiazd.

Mowa o reżyserze Guillermo Del Toro, z którym Kojima miał współpracować już wcześniej  oraz aktorze znanym z Hannibala. Tak, na trailerze przewinął się Mads Mikkelsen. Zbiera się naprawdę niezła śmietanka, biorąc po uwagę, że wiemy już o współpracy z Normanem Redusem. Jednocześnie Kojima poinformował, że studio zasiliło jego dwóch dobrych kolegów - Yoji Shinkawa i Kenichiro Imaizumi.

A teraz rzućcie okiem na nowy trailer Death Stranding, w którym nie zabrakło surrealistycznym motywów, maszerujących żołnierzy, samolotów,  płodów dzieci i tęczy. To będzie fantastyczna produkcja :)

Tagi: vga 2016

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Death Stranding
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 2018
  • Nie
  • od lat 18
Miesięcznik PSX Extreme