SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.12.2016 03:32
Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - nowa opowieść w odcinkach
472V

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - nowa opowieść w odcinkach

Bez wielkiego zaskoczenia i opadu szczęki. Telltale Games potwierdziło krążące w Sieci plotki i firma zaprezentowała grę w uniwersum Strażników Galaktyki. Na dobry początek otrzymaliśmy szczątkowe informacje o pozycji i pierwszy zwiastun.  

Telltale Games od wielu miesięcy pracuje nad „tajnym projektem w jednym z uniwersów Marvela”. Wielu graczy zastanawiało się, która z serii zostanie rozszerzona przez znanych deweloperów i dopiero przeciek przedstawił grę w świecie Strażników Galaktyki. Informacja o produkcji pojawiła się w liście projektów przygotowywanych przez aktorów dubbingowych, a zestawienie zostało ujawnione przez… Strajk. Jak widać nawet takie sytuacje mogą zniszczyć niespodziankę.

Gracze nie powinni jednak głośno narzekać, bo Telltale Games bierze się za naprawdę mocne uniwersum. Akurat pierwszy film zebrał świetne opinie i wielu widzów na pewno wyczekuje na kontynuację – premiera w polskich kinach już 28 kwietnia.

Możemy w tej sytuacji spodziewać się, że tytuł kreowany przez TG połączy filmy lub przynajmniej rozszerzy naszą znajomość z tym światem. 

Opowieść została podzielona na pięć odcinków, a premiera odbędzie się w przyszłym roku na konsolach, komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych. Zwiastun jest wyjątkowo krótki. Twórcy zapowiedzieli, że gra trafi do dystrybucji cyfrowej oraz do pudełek. W tym drugim wypadku na płycie otrzymamy pierwszy epizod, a resztę pobierzemy z Sieci.

Tagi: telltale games the game awards

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   Mobile 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme