Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.12.2016 19:17
Mocny zwiastun zapowiada ostatnie DLC do Star Wars: Battlefront. Dodatek inspirowany Łotr 1
842V

Mocny zwiastun zapowiada ostatnie DLC do Star Wars: Battlefront. Dodatek inspirowany Łotr 1

W przyszłym tygodniu pierwsi śmiałkowie zapoznają się z ostatnim rozszerzeniem do Star Wars: Battlefront (2015). Atrakcje zostały zapowiedziane nowym zwiastunem, który pozwala spojrzeć na lokacje, bohaterów oraz kilka wybuchów. 

6 grudnia odbędzie się premiera Star Wars: Battlefront Łotr 1: Scarif, ale w tym dniu dodatek wpadnie na konsole graczy posiadających Przepustki Sezonowe. Rozszerzenie będzie ogólnodostępne po tygodniu.

Twórcy za pomocą tego DLC kończą długą podróż, która bez wątpienia pozwoliła fanom uniwersum Gwiezdnych Wojen przeżyć wiele wyjątkowych pojedynków. Dodatek jest oczywiście inspirowany nadchodzącym filmem Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie.

Studio przygotowało tym razem cztery nowe mapy oraz dwóch bohaterów –  Jyn Erso i Orson Krennic dołączą do zabawy. Możecie się również szykować na nowy, wieloetapowy tryb rozgrywki ze starciami w przestrzeni kosmicznej i na lądzie.

6 grudnia posiadacze PlayStation VR otrzymają również możliwość sprawdzenia specjalnej misji VR – miałem okazję wypróbować tę przyjemność i jeśli posiadacie gogle Sony, to musicie pamiętać o tej premierze. To wyjątkowe doznanie.  

Tagi: