Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2016 15:00
Duże problemy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Nowa operatorka, a nawet jej brak zawiesza grę
765V

Duże problemy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Nowa operatorka, a nawet jej brak zawiesza grę

Ubisoft ma kolejny poważny problem z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Firma opublikowała operatorów z Japonii i nowa specjalistka spowodowała sporo problemów. Hibana, a nawet jej brak zawiesza grę.  

Ubisoft długo dopieszczał Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Gra na początku borykała się z różnymi problemami, ale firma systematycznie ulepszała projekt, usuwała błędy i dodawała nową zawartość. W konsekwencji tytuł działa i wygląda już naprawdę świetnie, jednak najnowsza aktualizacja zrodziła nowe niedogodności.

Gracze na PlayStation 4 poinformowali o zawieszaniu konsoli – bug pojawia się przez Hibanę. Francuzi postanowili szybko działać i usunęli operatorkę z produkcji, ale nawet to nie pomogło. „Tymczasowe rozwiązanie” sprawiło, że konsola zamarza po wyłączeniu wyskakującego okienka z nagrodą za sezon.

Ubisoft opublikował komunikat, w którym firma zaznacza, że przywrócenie funkcjonalności Hibany, a zarazem pełnej sprawności pozycji, to aktualnie najwyższy priorytet.

Szkoda, że takie rzeczy nadal się dzieją, bo akurat Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to faktycznie świetna strzelanka. Tytuł oferuje unikatowe doświadczenie, ale takie problemy psują tę przyjemność. 

Źródło: https://www.videogamer.com/news/ubisoft-isnt-having-a-good-time-with-one-of-rainbow-six-sieges-new-operators

Tagi: aktualizacja problemy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Ubisoft