Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.11.2016 09:06
Let it Die to hack-and-slash w stylu roguelike'ów - Suda 51 ujawnia szczegóły o exclusivie na PS4
1156V

Let it Die to hack-and-slash w stylu roguelike'ów - Suda 51 ujawnia szczegóły o exclusivie na PS4

Let it Die powstaje już tak długo, że Suda 51 musiał już kilka razy przypominać nam, że ten tytuł "jednak cały czas żyje". Cóż, w końcu doczekaliśmy się publikacji pierwszych screenów i konkretnych informacji na temat gameplayu.

Grasshopper Manufacture zaprezentowało krótki zwiastun z Let it Die w kwietniu bieżącego roku, ale szczerze mówiąc ciężko było powiedzieć coś konkretnego na temat gameplayu tej produkcji. Na szczęście w końcu studio zaprezentowało szczegółowe informacje o rozgrywce.

"Let it Die to superbrutalna gra hack-and-slash z elementami roguelike'ów. Gracze walczą w tej produkcji free-to-play, którą tworzy Grasshopper oraz GungHo-Online Entertainment.

Gra zabiera model free-to-play na zupełnie nowy poziom. Swoją przygodę zaczynasz w bieliźnie i walczysz o przetrwanie, pobierając rady od Wujka Śmierci, jeżdżącego na desce 'kosiarza'. Zbieraj broń i pancerze z zabitych wrogów i twórz jeszcze lepszy ekwipunek. Jedz żaby, muchomory i inne dziwne stworzenia, by utrzymywać wysoki poziom zdrowia lub aktywować umiejętności specjalne. Myśl taktycznie, kiedy walczyć, a kiedy się skradać, by przetrwać do następnego dnia. Gdy zaliczysz skuchę stracisz cały posiadany ekwipunek, ale śmierć nie zawsze musi oznaczać koniec..."

Poniżej w galerii znajdziecie pierwsze opublikowane screenshoty. Cóż, widać że gra oferuje odpowiednio zakręcony klimat, jak Sude 51 przystało. Miejmy nadzieję, że model biznesowy free-to-play faktycznie zostanie rozwiązany rozsądnie (o ile to w ogóle możliwe).

 

Tagi: Grasshopper Manufacture gungho let it die ps4