Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2016 15:00
Red Dead Redemption 2 oficjalnie zapowiedziany!
9517V

Red Dead Redemption 2 oficjalnie zapowiedziany!

Stało się! Rockstar właśnie zapowiedział przygotowanie Red Dead Redemption 2. Jeszcze w tym tygodniu otrzymamy pierwszy zwiastun, który pozwoli nam spojrzeć na wielką opowieść znanej ekipy!   

Mamy to! Red Dead Redemption 2 zostało właśnie oficjalnie zapowiedziane. Rockstar przygotowuje produkcje od wielu długich lat, a tytuł trafi na półki sklepowe jesienią 2017 roku! 

Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to nadzwyczajna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki. Ogromny i klimatyczny świat gry stanowi też fundament dla nowych doświadczeń w rozgrywce sieciowej.

Pierwszy zwiastun zostanie opublikowany już w najbliższy czwartek, o godzinie 17:00. Według dostępnych informacji Rockstar tworzy pozycję na PlayStation 4 i Xboksa One. Możemy w tej sytuacji oczekiwać, że gra trafi na komputery osobiste dopiero w późniejszym terminie – identycznie jak to miało miejsce w przypadku GTA V... Chociaż musimy pamiętać sytuację z pierwszym RDR, które nigdy nie trafiło na PC. 

Potwierdziły się również wcześniejsze plotki – produkcja otrzyma rozbudowany tryb sieciowy. Nie jest to pewnie dla nikogo zaskoczeniem, bo po sukcesie GTA Online, przedstawiciele Rockstar na pewno będą chcieli zaproponować graczom podobną rozrywkę. 

Tak o grze wypowiedział się Sam Houser, założyciel Rockstar Games:

„Podczas tworzenia Red Dead Redemption 2 nasz zespół urzeczywistnia wizję wirtualnej rozrywki w tętniącym życiem świecie. Mamy nadzieję, że nasze bogate doświadczenie pozwoli zapewnić graczom fantastyczne doznania”.

Tagi: Red Dead Redemption 2 rockstar zapowiedź

Nie przegap