Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2016 20:17
Tak rozpoczyna się Gears of War 4! Zobaczcie pierwsze 20 minut
1681V

Tak rozpoczyna się Gears of War 4! Zobaczcie pierwsze 20 minut

Odliczacie dni do premiery pierwszej wielkiej opowieści The Coalition w uniwersum Gears of War? To siadajcie wygodnie. Deweloperzy opublikowali bardzo gorący materiał, dzięki któremu zapoznacie się z samym początkiem przygody młodego Fenixa.  

Rod Fergusson oraz Matt Searcy postanowili przedstawić graczom sam wstęp do Gears of War 4. Deweloperzy zapraszają na materiał, który ma pobudzić nasze zainteresowanie pierwszą historią młodego Fenixa, ale czy warto oglądać ten film już teraz? 

Gearsy to dla mnie wyjątkowe uniwersum, w którym zaczytuję się od lat. W tej sytuacji nie opowiem Wam, co za chwilę zobaczycie, bo sam nie zamierzam psuć sobie zabawy. Grę dostanę na dniach, więc już na własną rękę poznam tę przygodę.

Możecie spodziewać się tutaj licznych niepożądanych informacji, więc nie piszcie w komentarzach, że nie ostrzegałem. Jeśli jednak zdecydujecie się zobaczyć film, to nie psujcie innym zabawy…

Pamiętajcie, że Gears of War 4 to nowy początek dla tej serii. Microsoft wykupił markę, zatrudnił nowe studio, a autorzy umiejscowili wydarzenia wiele lat po ostatniej znanej nam historii. W opowieści wcielimy się w zupełnie nowy zespół, któremu będzie przewodził J. D. Fenix, czyli syn Marcusa Fenixa. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Gears of War 4 microsoft The Coalition