Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2016 19:32
Call of Duty: World at War dostępne na Xbox One. Microsoft poszerza zestawienie gier
774V

Call of Duty: World at War dostępne na Xbox One. Microsoft poszerza zestawienie gier

Jeszcze do końca nie ochłonęliśmy po zwiastunie Battlefield 1, a Microsoft postanowił wykorzystać sytuację. Major Nelson zapowiedział wrzucenie kolejnej produkcji do katalogu wstecznej kompatybilności i tym razem mamy naprawdę soczyste mięcho. 

Amerykańska korporacja nie zawodzi fanów dobrego strzelania. Dzisiaj do wstecznej kompatybilności wskoczył Call of Duty: World at War, czyli jedna z najciekawszych odsłon tej wielkiej serii. Za grę odpowiada Treyarch, a premiera produkcji odbyła się w 2008 roku.

Deweloperzy nie zawiedli w swoim czasie oczekiwań fanów i w konsekwencji opowieść zebrała oceny na poziomie 83-85%. Pod względem historii zainteresowani trafili do 1942 roku, a dokładniej w okres II wojny światowej. Wydarzenia pozwoliły graczom wziąć udział w kilku znanych bitwach.

Major Nelson z dumą zakomunikował, że WaW jest dostępny na Xboksie One. Ta aktualizacja jest bardzo znacząca, ponieważ od dzisiaj posiadacze nowej konsoli Microsoftu mogą zapoznać się z następującymi tytułami z tego uniwersum w usłudze wstecznej kompatybilności:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision call of duty: world at war Treyarch wsteczna kompatybilność xbox one