SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2016 14:28
Kazimierz Kaczor opowiada o Sid Meier’s Civilization VI. Znany aktor ma wielkie doświadczenie w tym uniwersum
693V

Kazimierz Kaczor opowiada o Sid Meier’s Civilization VI. Znany aktor ma wielkie doświadczenie w tym uniwersum

Pod koniec października sympatycy strategii ponownie będą zakładać osady, przygotowywać armie i przewodzić swoim ludem od czasów epoki kamienia. Właśnie wtedy zadebiutuje Sid Meier's Civilization VI i mieć pewność, że w produkcję zagra Kazimierz Kaczor, który jest wielkim fanem tego uniwersum. Zobaczcie jego wrażenia z nadciągającej gry.

Kazimierz Kaczor wystąpił w wielu znanych, polskich filmach oraz serialach, występował na deskach Teatru Starego w Krakowie (1965–1973), Teatru Współczesnego w Warszawie (1973–1974) oraz Teatru Powszechnego w Warszawie (od 1974), ale gracze mogą go kojarzyć również z „Joysticka”. To właśnie w tym programie aktor prezentował oraz recenzował gry, gdzie pokazał się jako wielkim miłośnik gier strategicznych.

Za chwile usłyszycie Pana Kazimierza, który od lat jest wielkim fanem uniwersum Civilization. Na materiale pojawia się krótkie podsumowanie każdej kolejnej odsłony oraz wrażenia z nadciągającej szóstki. Jest to naprawdę spora ciekawostka, bo jeśli mam być szczery, to nie wiedziałem, że Kazimierz Kaczor aż tak bardzo zagrywa się w tę serię.  

Sid Meier's Civilization VI zadebiutuje na rynku już 21 października i według wszystkich aktualnie dostępnych wrażeń, szykuje się naprawdę mocna odsłona. Autorzy zajęli się odświeżeniem wielu elementów rozgrywki – teraz miasta rosną, zajmowanie się badaniami technologicznymi i kulturowymi otwiera nowe możliwości, dyplomacja prezentuje została znacząco poprawiona, a nawet zaimplementowano łączenie jednostek.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: 2k games cenega firaxis games sid meier's civilization vi

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Sid Meier's Civilization VI
  • Platformy:  PC 
  • Data premiery - Polska: 21.10.2016
  • Napisy
  • od lat 12 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme