Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2016 14:30
No Man's Sky otrzyma wkrótce nową zawartość, ale gracze masowo porzucają odkrywanie galaktyk
1523V

No Man's Sky otrzyma wkrótce nową zawartość, ale gracze masowo porzucają odkrywanie galaktyk

Hello Games nie dostarczyło na premierę No Man's Sky obiecanej zawartości, ale sytuację mają naprawić nadchodzące aktualizacje. Pierwsze jest już w drodze, jednak ze zwiedzania galaktyk wciąż rezygnują gracze i wczoraj gra zanotowała bardzo słaby wynik. 

Zacznijmy od pozytywnych informacji. Hello Games faktycznie zamierza zdecydowanie rozbudować No Man's Sky i pierwsza łatka do produkcji powinna trafić do gry w niedalekiej przyszłości.

Paul Weir zajmuje się udźwiękowieniem projektu, ale podczas rozmowy na Twitterze zapowiedział, że nowa muzyka trafi do pozycji przy pierwszej aktualizacji dodającej zawartość. Kompozytor nie mógł wchodzić w szczegóły, ale zaznaczył, że nowe pliki nie trafią wraz z patchem 1.09. Łatka ma naprawić błędy.

Twórcy powinni się jednak śpieszyć, bo według najnowszych wyników planety zwiedza coraz to mniej ludzi. Wczoraj na Twitterze pojawiła się grafika, która jednoznacznie przedstawia sytuację tytułu – zaledwie 939 graczy na Steam latało po galaktykach i nazywało nowe zwierzątka. Nie jest to dobra wiadomość dla samych deweloperów, którzy zapowiedzieli, że zamierzają przez długi czas wspierać i rozwijać tytuł.

A Wy jeszcze latacie po planetach? 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/09/21/confirmation-that-no-mans-sky-will-be-getting-new-content-comes-from-its-composer/

Tagi: Hello Games No Man's Sky pc playstation 4 steam