Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2016 19:57
Pokemon GO może wkrótce otrzymać zmagania PVP
1572V

Pokemon GO może wkrótce otrzymać zmagania PVP

Wielka produkcja Niantic stale traci graczy, więc deweloperzy rozmyślają, w jaki sposób mogą zatrzymać klientów przy produkcji. Studio w końcu rozważa dodanie do Pokemon Go oczekiwanych pojedynków PVP, które mogą zachęcić do biegania za stworkami. 

Kilka godzin temu Zax wspominał o gwałtownej utracie graczy przez Pokemon GO. Twórcy choć rozwijają swoją produkcję różnymi aktualizacjami, to jednak nie potrafią zachęcić klientów do stałej rozgrywki.

Wiele na to wskazuje, że ekipa w końcu posłuchała sympatyków i do gry mogą trafić zmagania gracz vs. gracz. Szef Niantic – John Hanke – rozmawiał z dziennikarzem TechCrunch i podczas dyskusji wspomniał o planowanym trybie.

Założyciel amerykańskiego studia powiedział, że jego 10 letni syn jest ekspertem w Pokemon GO i on chciałby walczyć ze swoimi znajomymi w pojedynkach PVP. Twórca zaznaczył, że w jego ekipie taki wariant zabawy jest ostatnio często tematem dyskusji i zespół może w najbliższym czasie skupić się właśnie na walce PVP.

Szczerze? Twórcy powinni przygotować taką rywalizację jeszcze przed premierą. Ja rozumiem ideę łapania Pokemonów, biegania po mieście za nowymi okazami, ale bez starć ta gra nie przetrwa kolejnych miesięcy.  

Źródło: http://gamingbolt.com/pokemon-go-pvp-may-be-coming-soon

Tagi: Niantic Pokemon Go pvp