SKLEP
Kryspin Kras Kryspin Kras 10.09.2016 11:00
The Last of Us w natywnym 4K na PS4 PRO
5068V

The Last of Us w natywnym 4K na PS4 PRO

Po całej serii niezbyt optymistycznych wiadomości z obozu Sony, mamy coś interesującego. Powszechnie szanowany i lubiany The Last of Us dzięki mocy PS4 PRO odpalimy w natywnej rozdzielczości 4K.

Jak wiemy po ostatnich rewelacjach związanych z PlayStation 4 PRO, konsola ta umożliwi m.in. odpalanie gier w 4K, czy to poprzez upscaling czy jakieś różne cuda i triki samych twórców gier. Wydawać by się mogło, że PS4 PRO jest zwyczajnie za słabe, by odpalać gry w natywnej rozdzielczości 4K, jednak, jak widać po przykładzie Naugthy Dog - chcieć to móc.

Remaster The Last of Us ruszy na PS4 PRO w natywnym 4K! Słowa te potwierdza samo Naughty Dog w rozmowie z ekipą z Digital Foundry. Tryb 30fpsów zapewniający lepsze efekty graficzne zostanie podkręcony do mitycznej rozdzielczości, a tryb 60fpsów również dostanie lekkiego kopa zapewniając znacznie stabilniejszy framerate w klasycznym Full HD.

Ciekawostką jest również to, że The Elder Scrolls Online od Bethesdy również ruszy w natywnym 4K

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/the_last_of_us_remastered/news/the_last_of_us_remastered_can_run_at_native_4k_on_ps4_pro.html

Tagi: ps4 PS4 Neo ps4 pro the last of us

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Last of Us
  • Platformy:  PS4   PS3 
  • Data premiery - Polska: 14.06.2013
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme