Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.09.2016 19:39
Twórcy Until Dawn: Rush of Blood chcą przestraszyć wszystkich posiadaczy PlayStation VR
475V

Twórcy Until Dawn: Rush of Blood chcą przestraszyć wszystkich posiadaczy PlayStation VR

Horrory to jeden z gatunków, który idealnie nadaje się dla wirtualnej rzeczywistości. Właśnie z tego powodu swoją szansę chcą wykorzystać autorzy z Supermassive Games, którzy postanowili przybliżyć klientom PlayStation VR nadciągający Until Dawn: Rush of Blood

Until Dawn: Rush of Blood jest jednym z tytułów startowych na PlayStation VR. W grze wskoczymy w mały wagonik i odwiedzimy nietypowy dom. W miejscówce nie zabraknie strasznych przeciwników, z którymi uporamy się za pomocą kilku broni.

Wszystkie aktualnie dostępne opinie mówią jedno – kupujesz PlayStation VR? Nie zapomnij o Until Dawn: Rush of Blood. Tytuł może i nie jest typowym straszakiem, jednak nawet w takiej formie potrafi zmrozić krew w żyłach. Autorzy odrobili zadanie domowe i podczas rozgrywki gracz jest bombardowany przerażającymi momentami.

Małym problemem może okazać się czas gry. Deweloperzy kilkukrotnie wspomnieli, że całą opowieść poznamy w zaledwie kilka godzin i nie możemy tutaj liczyć nawet na 8 godzinną zabawę. Jest to w zasadzie jeden z największych problemów najciekawiej zapowiadających się tytułów na PS VR. 

Produkcja na PlayStation Store została wyceniona na 79 zł.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap