Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.09.2016 18:16
Tak gra się w hordę 3.0 w Gears of War 4. Zwiastun przygotowuje na atrakcje
1227V

Tak gra się w hordę 3.0 w Gears of War 4. Zwiastun przygotowuje na atrakcje

The Coalition wielokrotnie zapowiadało przygotowanie zupełnie odświeżonej hordy. Deweloperzy zajęli się zrewidowaniem znanej zabawy i dzięki przygotowanym innowacjom rozgrywka ma wskoczyć na wyższy poziom. Zastanawiacie się ,czy autorzy dotrzymają słowa? Zobaczcie najnowszy materiał. 

Horda jest tak naprawdę wizytówką serii Gears of War. Gracze od wielu lat walczą z kolejnymi grupami szarańczy, wymyślają taktyki, pomagają kompanom i wspólnymi siłami próbują przetrwać. Tego wariantu zabawy nie mogło zabraknąć w nadciągającej czwórce, ale autorzy pokusili się o kilka ciekawych zmian.

W produkcji po pierwszym roku od premiery pojawi się 24 mapy i w hordę zagramy na każdej miejscówce. Deweloperzy zaznaczają, że każda lokacja będzie grywalna, a jednocześnie zaoferuje graczom atrakcje – przykładowo burza piaskowa może zmienić rozstawienie zabezpieczeń lub wprowadzić na lokację kłodę, która zatamuje przejście.

Właśnie z tego powodu przyda się nowy przedmiot nazwany „Fabricator tool”, czyli mobilna fabryka, dzięki której wrzucimy na lokacje nowe wieżyczki, kupimy bronie lub zadbamy o pułapki. „Sklep” możemy dowolnie przenosić.

Autorzy stworzyli również specjalne klasy postaci – każdy z bohaterów otrzyma specjalności, które pomogą mu przetrwać na polu bitwy, a jednocześnie wspomogą sprzymierzeńców.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Gears of War 4 horda The Coalition zwiastun