Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2016 21:10
Wstrzymano prace nad H1Z1: King of the Kill w wersji na konsole. Autorzy skupiają się na jednej platformie
602V

Wstrzymano prace nad H1Z1: King of the Kill w wersji na konsole. Autorzy skupiają się na jednej platformie

Pamiętacie jeszcze o H1Z1? Gra została zapowiedziana w 2014 roku na PlayStation 4 i od tego czasu deweloperzy starali się uporać z wielkim światem pełnym zombiaków. Po drodze i licznych zawirowaniach, produkcja powstawała na trzy platformy, ale autorzy ponownie chcą się skupić wyłącznie na jednej platformie. 

H1Z1: King of the Kill i H1Z1: Just Survive to twory powstałe po wielkich zmianach w Daybreak Game. Studio zostało wykupione od Sony i deweloperzy postanowili dokładnie zrewidować koncepcję H1Z1. Z jednej pozycji powstały dwie, ale autorzy mają problem z okiełznaniem projektów.

Twórcy wystosowali na swojej stronie szczerą wiadomość, w której tłumaczą, że przez rozproszenie i chęć naprawienia produkcji w wielu miejscach na wszystkich trzech platformach, prace niemal stanęły. Właśnie z tego powodu postanowiono zrezygnować aktualnie z kreowania H1Z1: King of the Kill na konsole – autorzy chcą się skupić wyłącznie na jednej platformie, przygotować grę w 100%, a później będą myśleć na kolejnymi ruchami.  

H1Z1: King of the Kill zadebiutuje na PC już 20 września i autorzy będą wciąż rozwijać produkcję. Ekipa już teraz zajęła się usprawnieniem strzelania, walki, pojazdów, stworzyli nową mapę oraz usprawnili tytuł w wielu miejscach

Źródło: http://www.videogamer.com/pc/h1z1/news/h1z1_paused_on_ps4_and_xbox_one_as_developer_focuses_on_pc.html

Tagi: Daybreak Games H1Z1: King of the Kill pc playstation 4 xbox one