Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2016 13:35
Ściągajcie i grajcie - beta Battlefield 1 otwarta dla wszystkich. Poznajcie elitarne klasy
3759V

Ściągajcie i grajcie - beta Battlefield 1 otwarta dla wszystkich. Poznajcie elitarne klasy

Tygodniami czekaliśmy na ten dzień. Beta Battlefield 1 właśnie wystartowała i gracze bez najmniejszego problemu mogą sprawdzać produkcję DICE. Deweloperzy ze Szwecji zapraszają do zabawy, podczas której możecie wypróbować trzy elitarne klasy. 

Testy Battlefield 1 są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Wystarczy włączyć posiadaną platformę, wejść do odpowiedniego sklepu i można pobrać tytuł. Stosowne pliki znajdują się na Xbox Live, PlayStation Store oraz oczywiście na Origin. Deweloperzy udostępnili podczas bety dwa tryby – Podbój i Szturm – a podczas rozgrywki możecie dokładnie sprawdzić lokację zatytułowaną Pustynia Synajska.

W Battlefield 1 jak w prawdziwym życiu nie każdy żołnierz posiada identyczne umiejętności oraz zabawki, a bardziej wprawieni w bojach są lepiej przygotowani na okoliczności. Właśnie z tego powodu autorzy postanowili ubarwić zabawę i wrzucili do gry „elitarne klasy”.

Do naszej dyspozycji oddano wartownika posiadającego chłodzony wodą karabin maszynowy, snajpera posiadającego karabin przeciwpancerny 1918 Tankgewehr oraz bohatera posiadającego ognioodporny strój z maską gazową i miotacze ognia. Jeśli chcecie wcielić się w nowe postacie, to musicie po prostu znaleźć ich bronie na polu walki. Małym poradnikiem na pewno jest poniższy film, który pokazuje możliwości.

Na zakończenie zapytam… Jak tam Wasze wrażenia z Battlefield 1?

Tagi: battlefield 1 beta DICE Electronic Arts